Trinity Episcopal School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.38 | Kirsten Jones | 9th | Prelims H2 | Prelims - D1 Girls 100m Dash | |
13.42 | SB | Tolliver Mance | 10th | Prelims H3 | Prelims - D1 Girls 100m Dash |
13.47 | Charlotte Woods | 11th | Prelims H1 | Prelims - D1 Girls 100m Dash | |
200 Meter Dash | |||||
27.68 | Kirsten Jones | 6th | Finals H2 | D1 Girls 200m Dash | |
27.76 | Charlotte Woods | 8th | Finals H2 | D1 Girls 200m Dash | |
28.95 | Tolliver Mance | 16th | Finals H1 | D1 Girls 200m Dash | |
800 Meter Run | |||||
2:40.83 | SB | Oriana Nordt | 14th | Finals H1 | D1 Girls 800m Run |
1600 Meter Run | |||||
5:52.07 | SB | Laurel Goodpasture | 10th | Finals H1 | D1 Girls 1600m Run |
6:09.95 | Hannah Collier | 16th | Finals H1 | D1 Girls 1600m Run | |
3200 Meter Run | |||||
12:13.80 | Cameron Ferris | 6th | Finals H1 | D1 Girls 3200m Run | |
100 Meter Hurdles | |||||
18.02 | SB | Morgan Williams | 6th | Finals H1 | D1 Girls 100m Hurdles |
18.05 | Morgan Williams | 8th | Prelims H2 | Prelims - D1 Girls 100m Hurdles | |
18.74 | Julia Pettus | 10th | Prelims H2 | Prelims - D1 Girls 100m Hurdles | |
4x100 Meter Relay | |||||
53.41 | Relay Team | 5th | Finals H2 | D1 Girls 4x100m Relay | |
Long Jump | |||||
16-1.75 | Charlotte Woods | 3rd | Finals H1 | D1 Girls Long Jump | |
Triple Jump | |||||
30-7.75 | Morgan Williams | 8th | Finals H1 | D1 Girls Triple Jump | |
Discus | |||||
104-0.5 | Isabella Anderegg | 1st | Finals H1 | D1 Girls Discus | |
Shot Put | |||||
34-6.5 | Isabella Anderegg | 1st | Finals H1 | D1 Girls Shot Put | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
10.76 | SB | Zane Lewis | 2nd | Finals H1 | D1 Boys 100m Dash |
10.86 | Zane Lewis | 2nd | Prelims H2 | Prelims - D1 Boys 100m Dash | |
11.27 | SB | Evan Thalhimer | 14th | Prelims H4 | Prelims - D1 Boys 100m Dash |
11.28 | SB | Jake Brown | 15th | Prelims H1 | Prelims - D1 Boys 100m Dash |
200 Meter Dash | |||||
23.44 | Donavan Goode | 12th | Finals H2 | D1 Boys 200m Dash | |
23.71 | Evan Thalhimer | 15th | Finals H3 | D1 Boys 200m Dash | |
400 Meter Dash | |||||
53.83 | SB | Jaylyn Lomax | 7th | Finals H3 | D1 Boys 400m Dash |
54.71 | SB | Aaron Duhart | 9th | Finals H1 | D1 Boys 400m Dash |
56.33 | Jordan Walker | 18th | Finals H2 | D1 Boys 400m Dash | |
800 Meter Run | |||||
2:09.44 | Max Halbruner | 13th | Finals H2 | D1 Boys 800m Run | |
1600 Meter Run | |||||
4:49.32 | SB | Bill Londrey | 9th | Finals H1 | D1 Boys 1600m Run |
3200 Meter Run | |||||
9:54.60 | Cole Shugart | 3rd | Finals H2 | D1 Boys 3200m Run | |
9:58.80 | SB | Steven Jean | 4th | Finals H2 | D1 Boys 3200m Run |
10:42.63 | Max Galbraith | 13th | Finals H2 | D1 Boys 3200m Run | |
110 Meter Hurdles | |||||
16.73 | SB | William Howard | 8th | Prelims H1 | Prelims - D1 Boys 110m Hurdles |
16.81 | William Howard | 7th | Finals H1 | D1 Boys 110m Hurdles | |
19.12 | Nico Rivero | 16th | Prelims H2 | Prelims - D1 Boys 110m Hurdles | |
300 Meter Hurdles | |||||
44.11 | SB | William Howard | 6th | Finals H3 | D1 Boys 300m Hurdles |
47.41 | Nico Rivero | 10th | Finals H2 | D1 Boys 300m Hurdles | |
4x100 Meter Relay | |||||
43.33 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H2 | D1 Boys 4x100m Relay |
4x400 Meter Relay | |||||
3:38.05 | Relay Team | 4th | Finals H2 | D1 Boys 4x400m Relay | |
Long Jump | |||||
20-5.75 | Aaron Duhart | 6th | Finals H1 | D1 Boys Long Jump | |
16-5.75 | Grayson Kuhla | 25th | Finals H1 | D1 Boys Long Jump | |
Triple Jump | |||||
39-10.75 | SB | William Howard | 8th | Finals H1 | D1 Boys Triple Jump |
Discus | |||||
120-9.5 | Trevor Taylor | 6th | Finals H1 | D1 Boys Discus | |
94-7 | Adam Starr | 17th | Finals H1 | D1 Boys Discus | |
Shot Put | |||||
43-7.5 | Trevor Taylor | 9th | Finals H1 | D1 Boys Shot Put |