Event #2 BOYS 3200m RelayRELAY
Place Name Team Mark
1 Riverbend High Schoo, A Riverbend High Schoo 8:48.61
2 Massaponax, A Massaponax 9:45.45
Event #3 GIRLS 100m Hurdles
Place Name Team Mark
1 Kyle, Asija North Stafford 17.10
2 Woods, Ayanna North Stafford 17.23
3 McNamara, Alexia North Stafford 17.85
4 Todd, A'mya North Stafford 18.24
Event #4 BOYS 110m High Hurdles
Place Name Team Mark
1 Sabatino, Vincent North Stafford 18.99
2 Fernengel, Jon Mountain View 19.24
Event #5 GIRLS 100m Dash
Place Name Team Mark
1 Catlett, Emily Massaponax 12.57
2 Cornelius, Raichelle North Stafford 12.71
3 Downing, Latoya North Stafford 13.69
4 Salvanera, Keira Mountain View 13.86
5 Norbrey, Juliana Riverbend High Schoo 13.99
6 McNamara, Alexia North Stafford 14.14
7 Baugh, Eliana Mountain View 14.29
8 Jones, Kyndal Massaponax 14.33
9 King, Gracen Massaponax 14.36
10 Matthews, Kenya Mountain View 14.52
11 Siler, Nyla North Stafford 14.66
12 Strother, Sania Riverbend High Schoo 14.78
13 Alvarez, Anny Massaponax 14.84
14 Taylor, Alyssa North Stafford 15.27
15 Opoku-Mensah, Casandra Mountain View 15.30
16 Rivera-Diaz, Marianna Massaponax 16.95
Event #6 BOYS 100m Dash
Place Name Team Mark
1 Davis, Clifton North Stafford 11.22
2 Bond, Vincent Mountain View 11.28
3 Brown, Hezekiah North Stafford 11.52
4 Brady, Djuan Massaponax 11.61
5 Stevens, Isaiah North Stafford 11.77
6 Heard-Samuels, Bishop Riverbend High Schoo 12.10
7 Gadsden, Calvin North Stafford 12.17
8 Alabre, Vanes Mountain View 12.22
9 Pearson, Jailen Mountain View 12.23
10 Armah, Joshua Mountain View 12.24
11 Jones, Dino North Stafford 12.26
12 King, Deion North Stafford 12.31
13 Mensah, Eric Mountain View 12.42
14 Blackmon, Tomas Massaponax 12.43
15 Wuethrich, Logan Riverbend High Schoo 12.46
16 Darku, Gerlad North Stafford 12.49
17 Gordon, Anthony Massaponax 12.51
18 Johnson, Isaiah Mountain View 12.61
19 Trice, Jimmy Massaponax 12.71
20 Minor, Braylen North Stafford 12.77
21 Killings, Shaquille North Stafford 12.79
22 Clarke, Jamison Mountain View 12.80
23 Hazelton, Alasaundro North Stafford 12.83
24 Tannous, George Riverbend High Schoo 12.84
25 Lewis, Jayson North Stafford 13.00
26 Taylor, Nicholas North Stafford 13.03
27 Lewis, Elijah Massaponax 13.26
28 Athanasaw, Alex Massaponax 13.79
29 Seigrist, Zachary Riverbend High Schoo 13.87
30 Smith, Brayden Riverbend High Schoo 14.06
31 Winborne, AJ Massaponax 14.88
32 Perdue, Sean North Stafford 15.18
Event #7 GIRLS 400m RelayRELAY
Place Name Team Mark
1 Riverbend High Schoo, A Riverbend High Schoo 56.43
2 Mountain View, B Mountain View 58.28
Event #8 BOYS 400m RelayRELAY
Place Name Team Mark
1 North Stafford, A North Stafford 44.01
2 Riverbend High Schoo, A Riverbend High Schoo 44.17
3 Mountain View, A Mountain View 44.85
4 Riverbend High Schoo, B Riverbend High Schoo 47.60
Event #9 GIRLS 1600m Run
Place Name Team Mark
1 Wunderly, Emma Mountain View 5:24.66
2 Simmons, Rebekah Mountain View 5:34.01
3 Perez, Adalyn Mountain View 5:37.25
4 Kingston, Natalie Mountain View 5:40.73
5 Bushno, Skyler Mountain View 6:09.30
6 Collette, Elise Mountain View 6:10.80
7 Dahlstom, Madison Mountain View 6:11.76
8 Rankin, Emilie Riverbend High Schoo 6:12.93
9 Carlisle, Madison Mountain View 6:22.84
10 Lubrusciano, Anna Riverbend High Schoo 6:23.14
11 Hudson, Maylie Mountain View 6:26.66
12 Richards, Kathryn North Stafford 6:39.11
13 Clark, Taylor Mountain View 6:46.82
14 Pineiro, Abigail North Stafford 6:49.52
15 Hansen, Lina Riverbend High Schoo 7:10.79
16 Nyatso, Larie North Stafford 7:14.03
17 Bennett, Jaden Riverbend High Schoo 7:14.13
18 Smith, Kersten Riverbend High Schoo 7:26.51
19 Parrish, Jenna Mountain View 7:36.69
Event #10 BOYS 1600m Run
Place Name Team Mark
1 Swain, Craig Mountain View 4:47.63
2 Jockin, Luke Riverbend High Schoo 4:57.75
3 Moon, Foster Riverbend High Schoo 5:04.05
4 Wilson, Kalea Riverbend High Schoo 5:07.38
5 Schilling, Charles Mountain View 5:07.99
6 Chacra, Haiden Riverbend High Schoo 5:22.11
7 Addis, Jay Mountain View 5:29.87
8 Baileys, Aidan Mountain View 5:29.99
9 Grant, Sebastian Mountain View 5:31.00
10 Beecroft, Andrew Riverbend High Schoo 5:50.22
11 Willinghan, Ian Riverbend High Schoo 5:50.70
12 Wheeler, John Mountain View 5:57.69
13 Butcher, Ryan Riverbend High Schoo 5:59.38
14 Leggett, Nathaniel Mountain View 6:03.51
Event #11 GIRLS 400m Dash
Place Name Team Mark
1 Pyatt, Aaliyah Massaponax 56.77
2 Garvie, Lola Massaponax 1:03.79
3 Bayard, Nella Mountain View 1:05.62
4 Stonebreaker, Kaylen Riverbend High Schoo 1:08.87
5 Matthews, Kenya Mountain View 1:10.89
6 Bacchin, Giorgia Mountain View 1:11.81
7 McKevitt, Caitlin Mountain View 1:12.24
8 Kyle, Asija North Stafford 1:12.51
Event #12 BOYS 400m Dash
Place Name Team Mark
1 Richardson, Elias Mountain View 53.51
2 Gandy, Jackson Riverbend High Schoo 53.86
3 Applegate, Aaron Riverbend High Schoo 54.12
4 Tatum, Qu'ran Massaponax 55.04
5 Drash, Connor Riverbend High Schoo 55.40
6 Reynolds, Jerry Riverbend High Schoo 56.32
7 Ireland, Verrian Riverbend High Schoo 57.15
8 Stevens, Isaiah North Stafford 57.65
9 Colin, Micheal Riverbend High Schoo 57.67
10 Kramer, William Dalton Riverbend High Schoo 58.26
11 Hazelton, Alasaundro North Stafford 1:01.56
12 Armstrong, Samuel North Stafford 1:04.12
13 Seguin, Micheal Riverbend High Schoo 1:05.43
14 Mugavero, Anthony Riverbend High Schoo 1:07.09
15 Smith, Brayden Riverbend High Schoo 1:07.54
Event #13 GIRLS 300m Hurdles
Place Name Team Mark
1 Catlett, Emily Massaponax 46.60
2 Todd, A'mya North Stafford 57.11
Event #14 BOYS 300m Hurdles
Place Name Team Mark
1 Applegate, Jake Riverbend High Schoo 41.74
2 Brown, Micah North Stafford 43.50
3 Oulds, Bryant Riverbend High Schoo 44.24
4 Sabatino, Vincent North Stafford 45.25
5 Breivik, Ivan Riverbend High Schoo 52.99
Event #15 GIRLS 800m Run
Place Name Team Mark
1 Anderson, Madelyn Mountain View 2:23.20
2 Owens, Karrington Mountain View 2:23.22
3 Peterson, Laura Mountain View 2:25.66
4 Thomas, Caroline Massaponax 2:28.64
5 Garvie, Lola Massaponax 2:45.69
6 Hill, Alexa Mountain View 2:52.79
Event #16 BOYS 800m Run
Place Name Team Mark
1 Cann, Charles Mountain View 2:06.96
2 Johnson, Joey Massaponax 2:07.27
3 Pons, Diego Mountain View 2:07.67
4 Wrye, Ethan Massaponax 2:09.76
5 Jenkins, Baylor Riverbend High Schoo 2:11.27
6 Brooks, Caden Massaponax 2:11.87
7 Chinyavong, Trey Mountain View 2:15.84
8 Valencia, Jeriah North Stafford 2:17.18
9 Groel, Daniel Riverbend High Schoo 2:18.03
10 Johnson, Daryl North Stafford 2:18.19
11 Johnson, Alex Massaponax 2:19.92
12 Clark, Andrew Riverbend High Schoo 2:28.87
13 Meyers, Benjamin North Stafford 2:30.04
14 Scott, Jesse Mountain View 2:40.28
15 Mandese, Anthony Mountain View 2:44.80
16 Colvin, Sean Mountain View 2:48.58
17 Ruiz, Rojelio Mountain View 3:08.92
Event #17 GIRLS 200m Dash
Place Name Team Mark
1 Catlett, Emily Massaponax 25.51
2 Cornelius, Raichelle North Stafford 25.81
3 Anderson, Janelle Mountain View 27.18
4 Woods, Ayanna North Stafford 27.74
5 Miller, Kat Riverbend High Schoo 27.96
6 Downing, Latoya North Stafford 28.20
7 McNamara, Alexia North Stafford 28.53
8 Garvie, Lola Massaponax 28.70
9 Salvanera, Keira Mountain View 29.29
10 Siler, Nyla North Stafford 29.71
10 Jones, Kyndal Massaponax 29.71
12 Min, Esther Riverbend High Schoo 29.75
13 Strother, Sania Riverbend High Schoo 30.03
14 Kyle, Asija North Stafford 30.26
15 King, Gracen Massaponax 30.29
16 Wagner, Alex Riverbend High Schoo 30.81
17 Pugmire, Chloe Riverbend High Schoo 31.34
18 Alvarez, Anny Massaponax 31.42
19 Bacchin, Giorgia Mountain View 31.57
20 McKevitt, Caitlin Mountain View 31.71
Event #18 BOYS 200m Dash
Place Name Team Mark
1 Davis, Clifton North Stafford 22.69
2 Long, Bryson Riverbend High Schoo 22.85
3 Conteh, Yayah North Stafford 23.42
4 Gandy, Jackson Riverbend High Schoo 23.61
5 Brady, Djuan Massaponax 23.94
6 Armah, Joshua Mountain View 24.33
7 Maxwell, Jack Riverbend High Schoo 24.37
8 Pearson, Jaden Mountain View 24.43
9 Heard-Samuels, Bishop Riverbend High Schoo 24.44
10 Killings, Shaquille North Stafford 24.48
10 Killings, Shamar North Stafford 24.48
12 Watkins, Edward Mountain View 24.49
13 Drash, Connor Riverbend High Schoo 24.53
14 Gadsden, Calvin North Stafford 24.55
15 Smith, Jeffery Riverbend High Schoo 24.66
16 King, Deion North Stafford 24.72
17 Goldstein, Jacob Riverbend High Schoo 24.92
18 Pearson, Jailen Mountain View 25.01
19 Alabre, Vanes Mountain View 25.10
20 Colin, Micheal Riverbend High Schoo 25.11
21 Kramer, William Dalton Riverbend High Schoo 25.17
22 Minor, Braylen North Stafford 25.21
23 Boroday, William Riverbend High Schoo 25.32
24 Gordon, Anthony Massaponax 25.42
25 Tannous, George Riverbend High Schoo 25.57
26 Clarke, Jamison Mountain View 26.01
27 Taylor, Nicholas North Stafford 26.44
28 Lewis, Elijah Massaponax 27.24
29 Seigrist, Zachary Riverbend High Schoo 28.05
30 Armstrong, Samuel North Stafford 28.08
31 Leuer, Ryan Riverbend High Schoo 28.14
32 Athanasaw, Alex Massaponax 28.40
33 Winborne, AJ Massaponax 30.54
34 Perdue, Sean North Stafford 31.42
Event #19 GIRLS 3200m Run
Place Name Team Mark
1 Christy, Sarah Riverbend High Schoo 13:50.45
2 Haley, Jayden Riverbend High Schoo 14:09.62
Event #21 GIRLS 1600m RelayRELAY
Place Name Team Mark
1 Mountain View, A Mountain View 4:07.03
2 Riverbend High Schoo, A Riverbend High Schoo 4:26.59
3 North Stafford, A North Stafford 4:36.23
Event #22 BOYS 1600m RelayRELAY
Place Name Team Mark
1 Riverbend High Schoo, A Riverbend High Schoo 3:31.23
2 Massaponax, A Massaponax 3:39.10
3 Mountain View, A Mountain View 3:44.64
4 Mountain View, B Mountain View 3:51.01
5 Riverbend High Schoo, B Riverbend High Schoo 3:53.17
Event #23 GIRLS High Jump
Place Name Team Mark
1 King, Gracen Massaponax 5-04.00
2 Nyatso, Larie North Stafford 4-08.00
3 Opuku-Mensah, Candance Mountain View 4-02.00
Roy, Desiree North Stafford DNS
Opoku-Mensah, Casandra Mountain View DNS
Hughes, Morgan Massaponax DNS
Figueroa, Gabrielle North Stafford DNS
Event #24 BOYS High Jump
Place Name Team Mark
1 Brown, Hezekiah North Stafford 5-10.00
2 Alabre, Vanes Mountain View 5-10.00
3 Pearson, Jailen Mountain View 5-04.00
Oulds, Bryant Riverbend High Schoo DNS
Event #27 GIRLS Long Jump
Place Name Team Mark
1 Norbrey, Juliana Riverbend High Schoo 14-04.00
2 Siler, Nyla North Stafford 13-11.50
3 Bacchin, Giorgia Mountain View 12-04.00
Taylor, Alyssa North Stafford DNS
Potts, Samantha Riverbend High Schoo DNS
Event #28 BOYS Long Jump
Place Name Team Mark
1 Long, Bryson Riverbend High Schoo 21-06.00
2 Bond, Vincent Mountain View 20-10.00
3 Alabre, Vanes Mountain View 20-02.00
4 Boroday, William Riverbend High Schoo 20-00.00
5 Killings, Shamar North Stafford 19-11.00
6 Oulds, Bryant Riverbend High Schoo 19-06.00
7 Applegate, Jake Riverbend High Schoo 19-05.00
8 Maxwell, Jack Riverbend High Schoo 18-03.00
9 Darku, Gerlad North Stafford 18-01.00
10 Armstrong, Samuel North Stafford 17-03.00
11 Smith, Jeffery Riverbend High Schoo 17-00.00
12 Johnson, Isaiah Mountain View 16-06.00
13 Pabst, William North Stafford 11-00.00
Brown, Micah North Stafford DNS
Conteh, Yayah North Stafford DNS
Johnson, Daryl North Stafford DNS
Jones, Dino North Stafford DNS
Killings, Shaquille North Stafford NM
Maida, Mathew Riverbend High Schoo DNS
Ireland, Verrian Riverbend High Schoo DNS
Event #29 GIRLS Triple Jump
Place Name Team Mark
1 Cornelius, Raichelle North Stafford 35-04.50
Opoku-Mensah, Casandra Mountain View DNS
Amin, Suhani Mountain View NM
Event #30 BOYS Triple Jump
Place Name Team Mark
1 Brown, Hezekiah North Stafford 41-00.00
2 Brown, Micah North Stafford 38-08.00
3 Maxwell, Jack Riverbend High Schoo 38-01.00
4 Killings, Shamar North Stafford 37-09.00
5 Darku, Gerlad North Stafford 37-08.00
6 Conteh, Yayah North Stafford 37-04.00
7 Johnson, Isaiah Mountain View 35-04.00
8 Boroday, William Riverbend High Schoo 34-02.00
Richardson, Elias Mountain View DNS
Killings, Shaquille North Stafford NM
Applegate, Jake Riverbend High Schoo DNS
Event #31 GIRLS Discus Throw
Place Name Team Mark
1 Potts, Samantha Riverbend High Schoo 97-11.00
2 Roy, Desiree North Stafford 96-00.00
3 Figueroa, Gabrielle North Stafford 93-07.00
4 Mensah, Elizabeth Mountain View 87-08.50
5 Dunbar, Kayla Mountain View 75-10.50
6 Anderson, Karessa Mountain View 74-03.00
7 Smith, Oniya Riverbend High Schoo 64-07.25
8 Rivera-Diaz, Marianna Massaponax 64-07.00
9 Potts, Angela Riverbend High Schoo 55-07.00
10 St. Cyr, Nia Mountain View 41-04.50
Trotta, Camille Riverbend High Schoo DNS
Boggs, Feliciana Riverbend High Schoo DNS
Event #32 BOYS Discus Throw
Place Name Team Mark
1 Lewis, Jayson North Stafford 123-04.50
2 Mensah, Eric Mountain View 113-08.50
3 Davis, Marshall Riverbend High Schoo 84-02.75
4 Garrett, Jahmil Mountain View 75-01.00
5 Kennedy, Keegan Riverbend High Schoo 72-10.75
Asiedu, Ambrose North Stafford DNS
Watson, Justin Mountain View DNS