Trinity Episcopal School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.46 | Faith Hinton | 15th | Finals H3 | Complete Results | |
14.87 | Kendall Daniels | 19th | Finals H2 | Complete Results | |
15.13 | Meredith Eaheart | 21st | Finals H4 | Complete Results | |
16.83 | Jamaica Ross | 30th | Finals H5 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
31.46 | Meredith Eaheart | 17th | Finals H4 | Complete Results | |
38.01 | SB | Jamaica Ross | 27th | Finals H5 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:06.58 | Kendall Daniels | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:37.58 | Katie Bowe | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
2:57.69 | Grace DiLoreto | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
3:05.67 | Ari Calos | 24th | Finals H2 | Complete Results | |
3:14.00 | Oriana Nordt | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:27.16 | Katie Bowe | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
6:10.62 | Laurel Goodpasture | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
6:21.99 | Grace DiLoreto | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
57.01 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
12-5 | Meredith Eaheart | 14th | Finals H2 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
22-10 | Meredith Eaheart | 12th | Finals H2 | Complete Results | |
Discus | |||||
62-4 | Isabella Anderegg | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
53-2 | Jillian Kipers | 12th | Finals H2 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
28-10 | Isabella Anderegg | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
25-9 | Faith Hinton | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
21-3 | Jillian Kipers | 12th | Finals H2 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.67 | Zane Lewis | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
12.30 | Donavan Goode | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
12.50 | Evan Thalhimer | 20th | Finals H4 | Complete Results | |
12.67 | Aaron Duhart | 25th | Finals H4 | Complete Results | |
13.12 | Tink Boyd | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
13.17 | Grayson Kuhla | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
13.30 | Malik Merritte | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
15.10 | Dominic Angeli | 24th | Finals H4 | Complete Results | |
15.26 | SB | Matt Henck | 26th | Finals H4 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
23.77 | SB | Zane Lewis | 3rd | Finals H2 | Complete Results |
24.86 | Evan Thalhimer | 12th | Finals H3 | Complete Results | |
25.87 | Donavan Goode | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
26.84 | Grayson Kuhla | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
27.54 | SB | Tink Boyd | 7th | Finals H1 | Complete Results |
27.83 | SB | Andy Chess | 23rd | Finals H3 | Complete Results |
28.07 | Malik Merritte | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
30.92 | Matt Henck | 26th | Finals H5 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
57.57 | Sam Halish | 10th | Finals H3 | Complete Results | |
58.20 | Josh Thoms | 13th | Finals H3 | Complete Results | |
1:00.76 | Daniel Rucker | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
1:01.32 | Max Halbruner | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
1:01.67 | Griffin Phillips | 8th | Finals H2 | Complete Results | |
1:02.67 | Jonathan Nash | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
1:10.79 | Jack Hyde | 27th | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:10.21 | Jack Bibb | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
2:11.69 | SB | Jamie Hiegel | 5th | Finals H1 | Complete Results |
2:12.05 | Nick Jean | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
2:16.27 | Cole Shugart | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
2:29.49 | Jonathan Nash | 15th | Finals H2 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:39.55 | Steven Jean | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4:49.10 | Cole Shugart | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4:55.82 | Max Galbraith | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:02.52 | Jamie Hiegel | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
10:33.62 | Nick Jean | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
19.38 | William Howard | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
20.07 | Tray Pankey | 7th | Finals H2 | Complete Results | |
21.06 | Andy Chess | 9th | Finals H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
46.74 | William Howard | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
50.91 | Tray Pankey | 8th | Finals H2 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
47.66 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:55.15 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-10 | William Howard | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
17-8 | SB | Andy Chess | 8th | Finals H2 | Complete Results |
16-3.5 | SB | Malik Merritte | 1st | Finals H1 | Complete Results |
15-9 | SB | Tray Pankey | 17th | Finals H2 | Complete Results |
15-8 | Tink Boyd | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
14-4 | SB | Donavan Goode | 10th | Finals H1 | Complete Results |
14-2 | Grayson Kuhla | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
33-9 | Tray Pankey | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
83-5 | Trevor Taylor | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
71-2 | Adam Starr | 14th | Finals H2 | Complete Results | |
43-7 | Ben Sladic | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
41-10 | Trevor Taylor | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
25-1 | Adam Starr | 16th | Finals H2 | Complete Results | |
25-0 | Ben Sladic | 5th | Finals H1 | Complete Results |