Churchland Results

Girls Athlete Place Section Results
55 Meter Dash
8.45 Charlescie Brown 18th Finals H3 Complete Results
8.60 SB Akira Thorns 20th Finals H3 Complete Results
8.92 Lauren Mihalic 22nd Finals H3 Complete Results
500 Meter Dash
1:35.52 Azeah Logan 4th Finals H2 Complete Results
1:38.63 Semaje' Butler 8th Finals H3 Complete Results
1:52.33 SB Kayla Harrell 13th Finals H2 Complete Results
1000 Meter Run
3:15.03 SB Tamara Washington 1st Finals H1 Complete Results
3:31.16 SB Taylor Rice 3rd Finals H1 Complete Results
3:42.60 SB Ennessey Sorrells 4th Finals H1 Complete Results
3:49.65 SB Shi'Quel Williams 5th Finals H1 Complete Results
4:06.30 SB Syeera Sylvester 10th Finals H1 Complete Results
1600 Meter Run
5:24.36 SB Tamara Washington 1st Finals H1 Complete Results
7:13.80 Ka'Sanni Stanley 9th Finals H1 Complete Results
55 Meter Hurdles
10.03 MiQuira High 6th Finals H2 Complete Results
10.36 SB Jessica Hill 8th Finals H1 Complete Results
10.77 Semaje' Butler 10th Finals H2 Complete Results
4x200 Meter Relay
1:57.03 Relay Team 3rd Finals H2 Complete Results
4x400 Meter Relay
5:07.96 Relay Team 7th Finals H1 Complete Results
4x800 Meter Relay
13:16.28 Relay Team 4th Finals H1 Complete Results
High Jump
4-6 Semaje' Butler 1st Finals H1 Complete Results
4-6 SB Azeah Logan 3rd Finals H1 Complete Results
Long Jump
15-4.5 SB Ennessey Sorrells 4th Finals H1 Complete Results
14-1.5 Jessica Hill 8th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
31-0 Taylor Rice 4th Finals H1 Complete Results
30-11 SB Semaje' Butler 5th Finals H1 Complete Results
30-0 Azeah Logan 9th Finals H1 Complete Results
29-9 Ennessey Sorrells 11th Finals H1 Complete Results
Shot Put
23-10 Soncerae Hamiter 9th Finals H1 Complete Results
23-6 Destiny Ward 11th Finals H1 Complete Results
16-2 Ayanna Cross 14th Finals H1 Complete Results
Boys Athlete Place Section Results
55 Meter Dash
7.19 Taekwon Jordan 18th Finals H3 Complete Results
7.20 Adonae Johnson 19th Finals H3 Complete Results
7.39 Jaden Jackson 20th Finals H4 Complete Results
7.45 Deonte Simon 21st Finals H3 Complete Results
300 Meter Dash
38.93 SB Darius Edwards 10th Finals H4 Complete Results
39.38 SB Da'Quan Wright 13th Finals H5 Complete Results
42.16 SB Jydais Scales 18th Finals H4 Complete Results
500 Meter Dash
1:17.94 Camron Parker 9th Finals H3 Complete Results
1:22.89 SB Shane Bond 15th Finals H4 Complete Results
1000 Meter Run
3:09.76 Edwin Carranza 7th Finals H2 Complete Results
3:10.28 SB Emmanuel Tonkolloe 8th Finals H1 Complete Results
3:27.10 SB Rahiem Gregory 17th Finals H1 Complete Results
1600 Meter Run
5:23.39 SB Edwin Carranza 6th Finals H1 Complete Results
5:26.93 SB Johnathan Reyes 8th Finals H1 Complete Results
6:02.95 Makai Jennings 14th Finals H1 Complete Results
6:08.54 Rahiem Gregory 18th Finals H1 Complete Results
3200 Meter Run
11:59.43 SB Dontrell Miles 3rd Finals H1 Complete Results
55 Meter Hurdles
8.11 SB Davonte Mitchell 2nd Finals H1 Complete Results
9.39 Da'Quan Felton 5th Finals H1 Complete Results
9.61 SB Antonio Lamb 6th Finals H1 Complete Results
4x200 Meter Relay
1:37.61 Relay Team 3rd Finals H2 Complete Results
4x400 Meter Relay
4:00.41 Relay Team 7th Finals H2 Complete Results
4x800 Meter Relay
10:16.50 Relay Team 7th Finals H1 Complete Results
High Jump
6-0 Kevin Armstrong 2nd Finals H1 Complete Results
5-6 Shane Bond 6th Finals H1 Complete Results
5-4 Taekwon Jordan 8th Finals H1 Complete Results
5-2 SB Deonte Simon 9th Finals H1 Complete Results
Long Jump
19-10 Chris Harris 4th Finals H1 Complete Results
18-8.5 Antonio Lamb 7th Finals H1 Complete Results
16-3 Cameron Spears 16th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
41-9 Chris Harris 3rd Finals H1 Complete Results
41-0 SB Antonio Lamb 6th Finals H1 Complete Results
40-1 Cameron Spears 7th Finals H1 Complete Results
Shot Put
33-1 SB Carlos Woodside 10th Finals H1 Complete Results
32-10.5 Jarel Ware 11th Finals H1 Complete Results
27-11.5 Tayson Turner 16th Finals H1 Complete Results
22-8 Payton Faulknrt 19th Finals H1 Complete Results