Girls |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
13.69 |
|
Cameryn Reder
|
1st |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
200 Meter Dash |
28.43 |
|
Cameryn Reder
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Long Jump |
15-2.5 |
|
Cameryn Reder
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Triple Jump |
31-8 |
|
Cameryn Reder
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Discus |
45-0 |
SB |
Mary Reinboldt
|
4th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Shot Put |
21-0.5 |
|
Mary Reinboldt
|
5th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Boys |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
13.09 |
|
Nathaniel Moore
|
3rd |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
13.40 |
|
Harrison King
|
4th |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
14.03 |
|
Gerrit DeWitt
|
6th |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
14.22 |
SB |
Kevin Cumberland
|
7th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
14.81 |
|
Aden Williams
|
8th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
18.57 |
|
Travis Clark
|
11th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
200 Meter Dash |
30.41 |
SB |
Gerrit DeWitt
|
2nd |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
31.72 |
|
Kevin Cumberland
|
4th |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
45.59 |
|
Travis Clark
|
6th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
400 Meter Dash |
1:07.53 |
|
Nathaniel Moore
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
1:11.62 |
|
Aiden Robinson
|
3rd |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
1:14.50 |
SB |
Gerrit DeWitt
|
4th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
800 Meter Run |
3:08.46 |
|
Aiden Robinson
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
75 Meter Hurdles |
12.25 |
SB |
Harrison King
|
2nd |
Finals
H2
|
Page County Middle/Rappahannock
|
14.09 |
SB |
Nathaniel Moore
|
3rd |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
14.81 |
SB |
Aden Williams
|
6th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
18.37 |
|
Travis Clark
|
8th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Long Jump |
15-10 |
|
Nathaniel Moore
|
3rd |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
14-5 |
|
Gerrit DeWitt
|
5th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
13-5 |
|
Aiden Robinson
|
6th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
11-10 |
|
Travis Clark
|
7th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Triple Jump |
28-10 |
|
Aiden Robinson
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Discus |
84-4.5 |
|
Aden Williams
|
1st |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
67-10.5 |
|
Kevin Cumberland
|
6th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
66-3 |
SB |
Harrison King
|
7th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
27-9 |
|
Travis Clark
|
9th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
Shot Put |
26-11.5 |
|
Harrison King
|
4th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
24-5 |
|
Aden Williams
|
7th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|
21-7 |
|
Kevin Cumberland
|
10th |
Finals
H1
|
Page County Middle/Rappahannock
|