E.C. Glass Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
55 Meter Dash | |||||
7.11 | Zakiya Bateman | 2nd | Finals | Complete Results | |
7.22 | Zakiya Bateman | 2nd | Prelims | Complete Results | |
500 Meter Dash | |||||
1:22.95 | Shauntell Johnson | 13th | Finals | Complete Results | |
1000 Meter Run | |||||
3:12.75 | SB | Holly Carrington | 11th | Finals | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:36.54 | Hannah Royer | 14th | Finals | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
11:40.45 | Kate Carrington | 8th | Finals | Complete Results | |
12:10.49 | Elizabeth Kelleher | 17th | Finals | Complete Results | |
55 Meter Hurdles | |||||
9.72 | Elizabeth West | 18th | Prelims | Complete Results | |
9.99 | Aysia Brown | 20th | Prelims | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:48.39 | SB | Relay Team | 3rd | Finals | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:08.93 | SB | Relay Team | 3rd | Finals | Complete Results |
4x800 Meter Relay | |||||
9:49.75 | Relay Team | 1st | Finals | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-10 | Olivia Revely | 12th | Finals | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
9-0 | Elizabeth West | 12th | Finals | Complete Results | |
9-0 | Christina Saunders | 12th | Finals | Complete Results | |
Shot Put | |||||
33-4.75 | Cierra Bell | 9th | Finals | Complete Results | |
32-2.25 | Nina Bradley | 12th | Finals | Complete Results | |
31-4.25 | Trevanna Berryman | 16th | Finals | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
300 Meter Dash | |||||
36.69 | SB | Devantae Dews | 8th | Finals | Complete Results |
500 Meter Dash | |||||
1:09.54 | Matt Pittard | 10th | Finals | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:51.90 | Patrick Cundiff | 17th | Finals | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:09.43 | SB | Peter Seufer | 11th | Finals | Complete Results |
10:26.83 | Joe Seo | 18th | Finals | Complete Results | |
55 Meter Hurdles | |||||
8.16 | Xavier Pannell | 8th | Finals | Complete Results | |
8.18 | Xavier Pannell | 7th | Prelims | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:36.92 | Relay Team | 12th | Finals | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:35.32 | Relay Team | 9th | Finals | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:29.08 | Relay Team | 8th | Finals | Complete Results | |
Long Jump | |||||
21-4.75 | Caleb Flower | 7th | Finals | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
43-7 | Aaron Deane | 8th | Finals | Complete Results | |
39-10.75 | Caleb Flower | 18th | Finals | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
13-0 | Sam Crawford | 6th | Finals | Complete Results | |
12-6 | Matt Crawford | 8th | Finals | Complete Results | |
12-6 | Matthew Stem | 9th | Finals | Complete Results | |
Shot Put | |||||
53-8.5 | Matthew Zajac | 2nd | Finals | Complete Results |